Locomobit umożliwia wygodne wyszukiwanie dóbr i usług z niemal wszystkich dziedzin życia. Uniwersalny prosty interfejs wyglądający niemal identycznie niezależnie od użytego urządzenia czy przeglądarki umożliwia łatwe posługiwanie się także użytkownikom urządzeń mobilnych - na początku 2015 roku stanowili już ponad 40 procent odwiedzających. Gromadzimy i przetwarzamy informacje o usługach, produktach, położeniu, godzinach pracy, telefonach punktów dystrybucji dóbr w zakresie nie podlegającym ochronie danych osobowych.
Pierwsze strony serwisu opublikowaliśmy w październiku 2010 roku. Pod koniec listopada 2013, w/g naszych rejestrów, dzienna liczba odwiedzin na stronach z powierzchnią reklamową przekroczyła 16.000 co daje 11.000-12.000 unikalnych użytkowników w ciągu doby. Jak dotąd częstotliwość odwiedzin podwaja się w przybliżeniu co 12 miesięcy. Nie pozycjonujemy, nie reklamujemy nigdzie naszego serwisu. Wzrost liczby ma charakter organiczny, wynika z ciągłej rozbudowy oraz oceny naszych starań o zachowanie wiarygodności i aktualności publikowanych treści. Google w pełni potwierdza podane powyżej statystyki (Webmasters Tools). Aktualnie w portalu istnieje ponad 3.300.000 podstron tematycznych. Większość internautów trafia do serwisu za pośrednictwem wyszukiwarek, głównie google.pl, bing.com i yahoo.com proporcjonalnie do ich udziału w polskim rynku.
Użytkownicy locomobit.pl w/g portalu alexa.com to głównie osoby z wykształceniem powyżej średniego, najczęściej osoby 25-45 -letnie, nieco częściej kobiety. Oglądają wybraną stronę serwisu przez ponad 70 sekund, po czym około 30 procent z nich odsłania kolejną. Moduł przeznaczony jest dla lokalnych firm na przykład aptek, usług motoryzacyjnych i transportowych, deweloperów budownictwa, producentów reklamy i innych zainteresowanych. Niska cena a jednocześnie gwarantowana pewność, że obejrzą ją wszyscy pytający o konkretną branżę czyni ten moduł najefektywniejszą formą promocji dla podmiotów lokalnych. Jeśli na prawym marginesie oglądanej przed chwilą strony widzisz zachętę do umieszczenia reklamy to znaczy, że moduł jest jeszcze wolny. Cofnij się do tej strony, kliknij baner zachęty na prawym marginesie i postępuj zgodnie z instrukcją a dosłownie w kilka minut zamówisz reklamę. Powiatowa Tablica ogłoszeń to samoobsługowy, DARMOWY moduł ogłoszeniowo-reklamowy, w dolnej części prawego marginesu wszystkich podstron serwisu. Dedykujemy go wszystkim, którzy mają cokolwiek do zaoferowania i chcą to ogłosić w miejscu publicznym. Sam tworzysz i publikujesz ogłoszenie, które automatycznie znika po przekroczeniu limitu czasu wyświetlania - aktualnie 1 miesiac. Jest widoczne przy wyświetlaniu WSZYSTKICH informacji dotyczących wszystkich miejscowości w powiecie. Można tam także umieścić ogłoszenie płatne, z gwarancją wyswietlania na czołowych pozycjach przez cały rok. Limit to tylko 1 płatne ogłoszenie na całą Polskę. Zainteresowanych reklamą płatną prosimy o kontakt. Cena do negocjacji. Moduł ten to ekskluzywny billboard. Gwarantujemy na dzień dzisiejszy minimum 450.0000 odsłon reklamy miesięcznie blisko 70 procent to UU . Plik reklamowy umieszczony na serwerze zleceniodawcy zapewni monitorowanie - weryfikację liczby wyświetleń oraz ich podmianę w dowolnym momencie. Możliwość linkowania, wyswietlania różnych treści w zalezności od zapytania lub miejscowości na przykład listy dystrybutorów położonych najbliżej miejsca którego dotyczy zapytanie. Wielkość modułu 640x120 pikseli. To miejsce polecamy Producentom dóbr o ustalonej marce, Bankom, Sieciom Handlowym, Koncernom Motoryzacyjnym. Oferta tylko dla jednego podmiotu - aktualnie moduł jest zajęty.. Prosimy składać oferty na rok 2016.
Ilość wyświetleń jak w module centralnym (minimum 450.000/mc) Wyświetlane non stop przez cały okres przebywania użytkownika na stronie. Możliwa emisja różnych treści graficznych i tekstowych w zależności od tematyki zapytania i obszaru geograficznego, ten mocduł polecamy sieciom handlowym, sklepom internetowym, producentom pragnącym zaprezentować nowe produkty i sieć dystrybucji. Nie zwlekaj - pierwszy zamawiający bierze wszystko. Jeśli potrzebujesz coś sprzedać-kupić polecamy darmową powiatową tablicę ogłoszeń. Przez cały miesiąc w całym powiecie którego dotyczy zapytanie, zobaczą ją wszyscy pytający o dowolną informację dotyczącą tego powiatu - to conajmniej kilkanaście tysięcy odsłon Twojego ogłoszenia.
Dla lokalnych usługodawców, restauratorów, handlowców, aptekarzy najkorzystniejszą formą jest kampania w polu lokalnej reklamy kontekstowej. Za kilkanaście do kilkudziesięciu złotych rocznie zaprezentujemy ją wyłącznie zainteresowanym określoną usługą, w określonym powiecie. Duża powierzchnia 340px300px i duża czcionka zapewnia dobrą widoczność. Sklepom internetowym, producentom, sieciom handlowym polecamy moduł graficzno - tekstowy 340x340px w centralnej części prawego marginesu pozwalający wyświetlać treści zależne od lokalizacji pytającego i kontekstu zapytania. Blisko pół miliona odsłon miesięcznie, comiesięczna prezentacja statystyk, cena do negocjacji. Więcej informacji? Zadzwoń na poniżej podany numer lub kliknij kopertę z formularzem kontaktowym. Aby zapytać o reklamę należy wypełnić i wysłać fomularz kontaktowy podając nazwę firmy, numer modułu, przewidywany okres wyświetlania, adres email i numer telefonu do kontaktu. PREFERUJEMY roczne umowy o współpracy gwarantujące ZASKAKUJĄCO NISKIE CENY oraz zapewniające prawo pierwszeństwa do zamówienia przestrzeni reklamowej na rok następny.
FORMULARZ KONTAKTOWY - kilknij kopertę    

Podmiot odpowiedzialny: loco-media sp. z o.o. 55-230 Jelcz-Laskowice ul. Oławska 13
Kapitał 5.000zł wpłacony w całości KRS 0000499366 tel: 784632228